Vytisknout

Financování a úvěry

Financování

Běžně pro naše klienty v rámci jiných zejména dotačních aktivit provádíme výběrová řízení na nejvýhodnější nabídky úvěru od bank a to zdarma.

V současnosti jsou velmi nízké úrokové sazby s fixací až na 15 let. Propočet a způsob financování stavebních činností je v jednotlivých případech odlišný.

Ovlivňuje to zejména:

Napište nám

Note: Provedeme Vám zdarma odhad stavebních nákladů a rozbor možností financování.Kde nás najdete

Kancelář ve Vsetíně

STAVEBSERVIS spol. s r.o.

Smetanova 1075

755 01 VSETÍN Bankovní úvěry

V investicích se vyskytují jako základ financování. Při dnešních relativně stabilních úrokových sazbách si určíme s rezervou výši, jakou můžeme měsíčně splácet a vyjde nám délka splácení.

V případě dotací na úroky z úvěru tyto bývají omezeny maximální dobou splácení. Můžeme postupovat i opačně. Zadáme maximální dobu splácení a vyjde nám nejekonomičtější splátka pro daný případ.

Výšku úrokové sazby u všech bank ovlivňuje délka fixní sazby. Jestli použijeme PRIBOR, což je úroková sazba bez fixace, (roční výpočet odvíjen ročně vyhlášeným základem ČNB), dostaneme se na nejnižší možnou sazbu a nejlevnější úvěr. Banky si při fixaci nechávají zaplatit riziko případného pohybu sazby. V tomto případě si necháváme o něco větší rezervu na splátky.

 

Napište námNote: V případě zájmu provedeme soutěž na bankovní úvěr - neformálně formou poptávky při stejně zadaných podmínkách.
Kde nás najdete

Kancelář ve Vsetíně

STAVEBSERVIS spol. s r.o.

Smetanova 1075

755 01 VSETÍN